"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Põhja-Tallinnas aitab avalikku korda tagada turvafirma (0)
13. juuni 2021
Ilja Matusihis

Põhja-Tallinnas aitab kuni septembri lõpuni avalikku korda tagada turvafirma K-Security, mille patrullekipaaž on abiks eelkõige kohtades, kus esineb enim probleeme avaliku korra rikkumistega.

“Soe ilm toob kaasa ka mured avaliku korraga, mida nüüd aitab lahendada lisaks politseile ja munitsipaalpolitseile turvafirma K-Security. Turvafirma kontrollib ja sõidab läbi probleemsed piirkonnad. Nende hulgas ka Balti Jaam, Nisu tänava park, Sirbi peatus ja mitmed teised,” ütles Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid. 

Turvafirma patrullib Põhja-Tallinnas igal õhtul kella 22–2. Marsruudi koostamisel on arvesse võetud linnaosa elanike ettepanekud ja politsei informatsiooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.