"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Kiirabi rattapatrull ei tule ka juulis (0)
17. juuni 2021
Albert Truuväärt

Tallinna kiirabi peaarsti Raul Adlase on öelnud, et nad valmis rattapatrulli käivitama kohe, kui selle järgi on vajadus. “Juulis rattapatrulli ei tule, sest puudub selleks reaalne vajadus – Tallinna vanalinnas ei ole nii palju turiste, et nende teenindamiseks ei piisaks olemasolevast ressursist,” ütles Adlas.

Tallinna kiirabi rattabrigaad ei alusta ka juulis tööd, vahendas BNS. “Augusti osas teeme otsuse juulikuu keskel, siis vaatame, kas turistide hulk on vanalinnas suurem,” lisas Adlas.

Koroonapandeemiast tingituna Tallinna kiirabi rattabrigaad mullu tööd ei teinud. 2019. aastal töötas rattabrigaad kokku 987 tundi ja teenindas 289 kutset. Kokku panustas rattabrigaadi töösse 48 inimest ning läbiti 8921 kilomeetrit.

Tallinna kiirabi rattabrigaad töötas kesk- ja vanalinna piirkonnas kahe liikmelise kiirabibrigaadina. Rattabrigaadi varustuses oli olemas kõik vajalik suuremate ja väiksemate tervisemurede lahendamiseks.

Rattabrigaad töötas 2019. aasta 1. juunist kuni 31. augustini kell 9–21. Toona võeti kasutusele ka elektrirattad, mis toetasid rattureid väntamisel kiiruseni 25 kilomeetrit tunnis. Rattabrigaadi akusid laeti Tallinna kiirabi katusel olevatest päikesepaneelidest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.