"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Põhja-Tallinnas toimuvad tasuta treeningud noortele (0)
19. juuni 2021
Ilja Matusihis/Pilt on illustratiivne

Põhja-Tallinna noored saavad suvel jalgpalli ja korvpalli harjutada ning tõukeratta – ja ujumistreeningutes osaleda.

“Suvel on noortel rohkem vaba aega, mida kõige paremini aitab sisustada sport. Põhja-Tallinna Valitsuse korraldatud tõukerattatrennides on eelnevatel aastatel ühe suve jooksul osalenud ligi 400 noort, mis näitab suurt huvi. Kindlasti tasub sel suvel osaleda nii Põhja-Tallinnas kui meie linnaosa lähedal toimuvatel korvpalli,- jalgpalli ja ujumistreeningutel, ” ütles Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid.

Treeningutele on oodatud kõik noored spordihuvilised, varasem kogemus spordialaga ei ole vajalik. 

Põhja-Tallinnas ja linnaosa naabruskonnas toimuvad järgmised treeningud:

–       Korvpalli treeningud 

Snelli staadioni väliväljak (aadress: Toompuiestee 24a, Kesklinn) teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15.00 – 16.30. Treener Howard Frier. Registreerimine kohapeal.

–       Jalgpalli treeningud (tasuta)

Sõle staadioni väliväljak (aadress: Sõle 40a, Põhja-Tallinn) esmaspäeviti ja kolmapäeviti, kell 14.00 – 16.00. Treenerid Arthur Vladõtšenko ja Rene Merilo. Registreerimine kohapeal.

–       Tõukeratta treeningud

Kopli ekstreempark (aadress: Kopli 98, Põhja-Tallinn) esmaspäeviti kell 13.00-14.00. Treeningute läbiviijaks on MTÜ Keerdtrepp juhendajad. Kaasa tuleks võtta isiklik tõukeratas ja turvavarustus, vajadusel saab varustuse laenata Põhja-Tallinna noortekeskuselt. Registreerimine kohapeal.

–       Ujumise algõpetuse kursus 7-10 aastastele lastele (tasuline)

Kaks kord nädalas toimuvad ujumistunnid algavad 5. juulil ja kestavad 27. augustini. Treeningud toimuvad Nõmme, Sõle või Reval-Sport ujulas. Lisainfo ja registreerimine: https://bit.ly/3gzRK8E  

Treeninguid ei toimu riiklike pühade ajal: 23. ja 24. juunil ning 20. augustil.

Suvetreeninguid korraldab Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet koostöös Tallinna Haridusametiga. Lisainfo: https://fb.me/e/1qNKPiLVT ja https://www.tallinn.ee/est/sport/

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.