"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Põhja-Tallinna linnaosa vanema ülesandeid täidab Manuela Pihlap (0)
21. juuni 2021
Mats Õun

Tallinna linnavalitsus vabastas Põhja-Tallinna vanema Peeter Järvelaid ametist ja määras linnaosa vanema ülesannete täitjaks Manuela Pihlapi.

Pihlap töötab praegu Põhja-Tallinna linnaosa vanema asetäitjana. Ta on ametis alates 9. juulist kuni linnaosa uue vanema ametisse nimetamiseni.

Järvelaid esitas linnapeale avalduse teenistusest vabastamiseks omal soovil. Linnavalitsus vabastas Järvelaiu ametist, tema teenistussuhte viimane päev on 8. juuli.

Põhja-Tallinna ja Põhja-Tallinna valitsuse põhimääruse kohaselt täidab linnaosa vanema ülesandeid, kui linnaosa vanemat ei ole ametisse nimetatud, linnaosa vanema asetäitja või haldussekretär.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.