"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Elronit asub juhtima Lauri Betlem (0)
22. juuni 2021
Lauri Betlem. Foto: Elron

Elroni uueks juhatuse esimeheks saab Lauri Betlem, kes asub ametisse 30. augustil. Juhatuse esimehe ametileping sõlmiti viieks aastaks.                                         
                                                                                                            
Uus juhatuse esimees valiti nõukogu poolt avaliku konkursi korras kandideerinud kandidaatide seast. Tripodi nõustatud ja läbiviidud konkursil osales kokku 53 motiveeritud kandidaati. Elroni nõukogu kohtus lõppvalikus 8 kandidaadiga.
 
Elroni nõukogu esimehe Andres Allikmäe sõnul on Lauri Betlem mitmekesise ärijuhtimise kogemusega ja vastab nõukogu poolt otsingule seatud ootustele, olles nii professioonilt kui juhtimisstiililt sobivaim kandidaat.

“Nõukogu on kindel, et Lauri jätkab hea meeskonna juhina eelmise juhatuse esimehe poolt algatatud ja saavutatud edukate muudatuste edasiarendamist,” ütles Andres Allikmäel. “Elron vajab lähiaastatel kindlameelset juhtimist nii rongihangete realiseerimisel kui ka laieneva liinivõrgu teenindamisel. Peame oluliseks ka efektiivse tegutsemise ja keskkonnasõbralike põhimõtete edasiviimist Elronis.”
 
Lauri Betlem on varem töötanud Baltic Workboatsi juhatuse liikme, Tamro Eesti OÜ ja Salvest AS juhatuse liikme ja tegevjuhina ning Valio Eesti AS turundusjuhina. Lauril on bakalaureuse kraad Tartu Ülikoolist äriadministreerimise valdkonnas ja magistrikraad Amsterdami Vrije Ülikoolist turunduse juhtimise valdkonnas.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.