"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
PAI kaardid on jõudnud ligi 12 000 õe ja hooldustöötajani (0)
22. juuni 2021
Albert Truuväärt

Eesti õdede ja hooldustöötajate tänamiseks loodud PAI algatuse kaudu on 50 euro väärtuses PAI kaardid jõudnud 11 500 õe ja hooldustöötajani üle Eesti, vahendas BNS.

Annetuste kogusumma moodustab teisipäevase seisuga 596 823 eurot. Annetajaid on kokku 4502, nende seas on 176 ettevõtet.

PAI kampaania vedajad otsustasid pikendada annetuste kogumist septembrini, et tagada PAI kaartide üleandmine kõigile Eesti õdedele ja hooldustöötajatele. PAI kampaania ühe algataja Meelis Kubitsa sõnul jätkub PAI kaartide jagamine suve teisel poolel, kui on suudetud kaasata täiendavaid annetusi.

“Õdede liit on olnud meile hea partner ja nende võrgustiku kaudu on enamik õdesid ja hooldustöötajaid PAI kaardid, vastavalt 40 ja 10 euro väärtuses juba kätte saanud. Nüüd tahame julgustada teenusepakkujaid liitumaks PAI programmiga, et tervishoiutöötajad saaksid oma kaarte just nende juures realiseerida,” ütles Kubits.

Kampaaniaga on liitunud ka üle saja teenusepakkuja, kelle seas on nii hotelle, restorane ja kultuurikorraldajaid.

Annetuste tegemiseks on avatud Coop Pangas Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond arveldusarve EE824204278618211200 .

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.