"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Õnnetu kihlvedu Kolm meest tulistasid end kihlveokaotuse vältimiseks kätte (0)
26. juuni 2021
Ilja Matusihis

Kolm Valgamaa meest tulistasid endale 2000-eurose kihlveokaotuse vältimiseks õhupüssist kätte, vahendas BNS.

“Kõlab kui anekdoot, aga ei – need on inimesed meie endi keskelt,” kirjutab Lõuna prefektuur sotsiaalmeedias. “Nimelt saime öösel teate kolmest mehest, kellel kõigil oli ühesugune käevigastus. Ja mis siis selgus – mehed olid alkoholi pruukides 2000 euro peale kihla vedanud, et kes julgeb endale õhupüssist kätte lasta. Tuli välja, et keegi ei tahtnud suurt summat välja käia ja kõik leidsid endas “vapruse” võtta õhupüss ja sellest endale kätte lasta.”

“Pidulik punkt prallele pandi traumapunkti ukse taga üheskoos järjekorras seistes,” ironiseeris korrakaitse enda teates.

Intsident juhtus Valgamaal ning osalised olid kaks 18-aastast noormeest ja 32-aastane mees, täpsustas politsei pressiesindaja Leana Loide Postimehele.

Lõuna prefektuur märkis enda teates, et neil pole Darwini pila-auhinna kandidaatidele isegi ennetus-slogan’it. Darwini auhinna pälvivad nimelt need, kes on elust või paljunemisvõimest rumaluse tõttu ilma jäänud.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.