"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Pirita kloostrivaremete parkla on remondi tõttu ajutiselt suletud (0)
28. juuni 2021

Pirita kloostrivaremete parklas ja Pirita linnaosa valitsuse juurdepääsuteel Kloostri teel tehakse kuni 15. juulini taastusremonditöid.

„Pirita kloostrivaremete ees asuva parkla ja Kloostri tee remont on osa käsilolevatest ulatuslikest linnaosa kvartalisiseste teede taastusremonditöödest ning praegu on tööjärg kloostri ümbruses. Tööde tõttu on parkla ja Kloostri tee liikluseks ajutiselt suletud,” sedastas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. Läbi pääsevad vaid kohalikud elanikud ja kehtestatud kellaaegadel Jaani lihapoe kliendid. Parkla avatakse taas 15. juulil. 

Tööde käigus uuendatakse parkla ja Kloostri tee asfaltkate ja vahetatakse välja parkla lagunenud äärekivid. Äärekivid pannakse ka Kloostri tee äärde, kus neid varem ei olnud. Samuti korrastatakse töömaale jäävad kaevupäised ning tehakse parkla serva jäävate puude hoolduslõikust ja haljastustöid.

„Palume vabandust ebamugavuste pärast ning kõigil kloostrivaremete ümbruses liikujatel järgida ajutist liikluskorraldust ja piirkonda paigaldatud liikluskorraldusvahendeid,” sõnas Liinat. Ta lisas, et kuna juulikuus algab kloostrivaremetes kontserdihooaeg, on mõistlik tulla Pirita kloostri varemetesse ühissõiduki, jalgratta või tõuksiga, sest siis pole vaja parkimisega vaeva näha.

Ehitustöid teeb linna keskkonna- ja kommunaalameti tellimusel OÜ Viamer Grupp.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.