"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Merivälja turg kutsub eakaid müüma ja aianippe jagama (0)
29. juuni 2021

„Kogukonna algatatud Merivälja turg on kenasti käima läinud ja nüüd julgustavad turu eestvedajad kauplema tulema ka omakandi eakamaid aiapidajaid, kes seni on olnud tagasihoidlikud ega ole tihanud mõnda marjakarpi pakkuma tulla. Head aiapidajad, Merivälja turul jagub kohti kõigile, tere tulemast,” sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Merivälja turg ootab eriti kauplema kogukonna eakamaid inimesi, kes jagaksid oma aiatarkusi ja -oskusi ning nippe.

„Kui soovid näiteks kümmet karpi oma aia vaarikaid või maasikaid tulla müüma, siis oled lahkesti oodatud. Võta laud ja tool kaasa ning tule,” julgustab turu üks käima lükkaja Kristiina Treude.

Merivälja turul võib kaubelda kõigega, mis oma aiast ja isiklikust tarbimisest üle jääb – olgu siis koduaia aed-, juur- ja köögiviljad, marjad, puuviljad või lilled. „Kui oled osavate näppudega käsitööline, hobikokk, pagar või tead kedagi, kes on, siis ootame sind registreerima turule kauplejaks,” sedastab Treude.

Merivälja turule saab kauplema registreeruda FB kaudu või kirjutades e-aadressil kristiina.treude@gmail.com või helistades telefonil 513 2886.

Järgmine Merivälja turuhommik toimub laupäeval, 10. juulil Merivälja poe juures asuval korvpalliväljakul ja selle ümbruses Kesktee 40. Turg on avatud kell 10–13.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.