"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Tallinna korteriühistud on oodatud osalema veebifotokonkursil (0)
30. juuni 2021
Linnamäe tee 49.

„Iga linlane soovib, et tema koduümbrus oleks võimalikult roheline ja meeldiv ning paljud korteriühistud on sellesse märkimisväärselt panustanud. Fotokonkursiga soovime esile tõsta ja tunnustada initsiatiivikaid korteriühistuid ning innustada ka teisi oma õuealasid korrastama,“ rääkis abilinnapea Eha Võrk. „Kutsun kõiki korteriühistuid konkursil osalema ja jagama kaaslinlastega oma häid ideid koduõue kaunimaks muutmisel.“

Tallinn kutsub osalema linna korteriühistutele mõeldud veebifotokonkursil „Rohelised õuealad 2021“. Konkurss kestab kuni 31. augustini.

Osalemiseks tuleb oma kortermaja lilleilust ja/või rohealast teha vähemalt kolm pilti ja postitada need Tallinna Linnavaraameti Facebooki lehele ürituse „Rohelised õuealad 2021“ arutelu rubriiki. Pildile tuleb kindlasti lisada korteriühistu nimi.

Üleslaetud fotosid saavad kõik huvilised vaadata ja meeldivaks märkida. Kõige enam meeldimisi saanud korteriühistuid tunnustatakse 11. septembril Kaja Kultuurikeskuses toimuval elamumajanduskonverentsil.

Veebifotokonkurssi „Rohelised õuealad“ korraldab linn teist aastat järjest. Möödunud aastal osutusid kõige populaarsemateks Maisi 6, Linnamäe 49 ja Vilde tee 123 korteriühistute fotod.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.