"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektorina jätkab Ülle Ernits (0)
01. juuli 2021
Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits. Foto: Scanpix

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli senisel rektoril Ülle Ernitsal algab neljapäeval uus ametiaeg. 

Mai keskel kogunes rektori valimiseks valimiskogu, kes otsustas teha haridus- ja teadusministrile ettepaneku sõlmida uus viie aastane tööleping senise rektori Ülle Ernitsaga, vahendab BNS.

Ülle Ernits on olnud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor alates 2006. aastast. Varasematel aastatel on ta töötanud kõrgkooli rektori kohusetäitjana ja õppejõuna ning olnud erinevatel ametikohtadel Tallinna Meditsiinikoolis. Ernits on õppinud meditsiiniõeks samas koolis ning täiendanud ennast hiljem Tallinna Pedagoogikaülikoolis ja Soomes Tampere Ülikoolis.

Rektorit valis seitsmeliikmeline valimiskogu, kuhu kuulusid kaks haridus- ja teadusministeeriumi esindajat, kaks Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli nõunike kogu esindajat, kaks nõukogu esindajat, kellest üks oli üliõpilane, ning valdkonna tööandjate esindaja.

Rektori uus ametiaeg algab neljapäeval ja kestab viis aastat.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool on riigi rakenduskõrgkool, kus saab õppida õe, ämmaemanda, optometristi, hambatehniku, farmatseudi, tegevusterapeudi ja tervisedenduse rakenduskõrghariduse õppekavadel ning magistriõppes terviseteadust. Kutseõppes on võimalik õppida hooldustöötaja, lapsehoidja, erakorralise meditsiini tehniku, abivahendispetsialisti, sterilisatsioonitehniku, tegevusjuhendaja ja hambaraviassistendi õppekavadel.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.