"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Ida-Tallinna Keskhaigla uueks juhiks valiti Tarmo Bakler (0)
02. juuli 2021

Ida-Tallinna Keskhaigla (ITK) nõukogu nimetas täna ametisse uue juhatuse esimehe Tarmo Bakleri.

„Ida-Tallinna Keskhaigla on pealinna staažikaim ja väga kõrget ravikvaliteeti pakkuv haigla, mis on viimase aasta vältel olnud tugeva koormuse all Covid-19 ravi ja vaktsineerimise tõttu. Lisaks lähema aja väljakutsetele ootab juhti ka tõsine ülesanne ühise Tallinna Haigla kujundamisel. Tarmo Bakleril on enam kui 20 aasta pikkune kogemus tervishoiuasutuste juhtimisel, mis annab tugeva baasi ja kompetentsi jätkata ITK tugevat taset ning arendamist,“ ütles Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu esinaine Kairi Vaher.

Tarmo Bakleri sõnul jääb Ida-Tallinna Keskhaigla parimat ravi pakkuvaks inimesekeskseks uuendusmeelseks haiglaks. “Igapäevane ravitegevus ja innovatsioon meditsiinis, arengud patsientide ja nende lähedaste teenindamisel on jätkuvalt kõigile haigla töötajatele esmaeesmärgiks. Lähiaastad toovad ka mitmeid uusi tegevusi – kliiniliste spetsialistide ja tugiteenuste juhtide teadmiste kaasamine uue Tallinna haigla planeerimistegevustesse, koostöö Ida- ja Lääne-Tallinna keskhaiglate vahel eelkõige tugiteenuste valdkonnas. Kui seda kõike arvestada koos COVID-i jätkuva mõjuga meditsiinisüsteemile – ees ootavad üsnagi keerulised aastad,” ütles Bakler.

Tarmo Bakler astub ametisse 16. augustist juhatuse liikme tähtajaga viis aastat, kuni 16. augustini täidab ITK juhatuse esimehe ülesandeid juhatuse liige dr Ene Halling. Kuni ametisse astumiseni jätkab Tarmo Bakler tööd Ida-Viru Keskhaigla juhatuse esimehena.

ITK nõukogu korraldas Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimehe leidmiseks sihtotsingu pärast seda, kui avalik konkurss kevadel luhtus. ITK eelmine juhatuse esimees Ralf Allikvee lahkus ametist 30. juunil.

Sihtotsingu viis läbi ITK nõukogu ja selle läbiviimisele oli kaasatud väliseksperdina konsultatsioonifirma Tripod.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.