"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Põhja-Tallinnas avatakse tänavanäituste sari (0)
04. juuli 2021
Põhja-Tallinna LOV

Pop-up sarja suvenäitused ootavad huvilisi. Meeleolukaid pilte saab näha 5. juulist kuni 1.augustini, esimene väljapanek on Balti jaamas.

Traditsioonilisel näitusel annavad seekord tooni koroonapandeemiast tingitud meeleolud. Nii on kunstnik Darja Muratova öelnud, et kui kodudesse suletud inimestelt on suuresti ära võetud suhtlemiserõõm siis tuleb leida uusi väljundeid ja üks neist on kindlasti looming.

„Põhja-Tallinna paigad ja tänavad on justkui loodud maalide ja fotode eksponeerimiseks – siin valitseb eriline õhkkond ja liigub palju loomeinimesi. Nende hulgas on põnevaid kunstnikke, kelle tööd, projitseerituna Salme Kultuurikeskuse fassaadile, rõõmustasid vaatajaid juba aasta algusest kuni kevadeni. Nüüd on siis järg suvesarja käes. Loodan, et nii näitusi külastama tulnud inimesed kui ka juhuslikud möödujad leiavad piltide hulgast sõnumeid, mis neid kõnetavad,“ ütles linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap.

Pop-up näituste sarja töid saab näha järgmistes kohtades:

5.-11.07 Balti jaamas (Darja Muratova ja Kalamaja muuseum)

12.-18.07 Telliskivi Loomelinnak (Aron Urb ja Kris Moor)

19.-25.07 Kolde pst 65 (Karina Vaus ja Anton Dvorjaninov)

26.07 – 01.08 Stroomi rannahoone (Jelena Kraft ja Anastassia Galitskihh)

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.