"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
KUUMUS PANEB JOOMA Juunis sattus kainestusmajja rekordarv inimesi (0)
05. juuli 2021
Juunikuus tuli politseil kainenema toimetada rekordilised 687 inimest. Foto: Scanpix

Kui maikuus viis politsei Tallinnas kainestusmajja kainenema rekordilised 635 inimest, siis juunikuus tuli politseil kainenema toimetada juba 687 inimest, mis tähistab uut rekordit.

Juunikuus viidi Tallinnas kainenema ka 84 naist. Teistest riikidest viibis kainenemas Lätist kuus, Inglismaalt üks ja Ukrainast üks inimene, vahendab BNS.

Maikuus viis politsei Tallinnas kainestusmajja kainenema 635 inimest, kellest 62 olid naised. Teistest riikides viibis kainenemas kümme inimest, neist kolm Ukrainast, neli Leedust, üks Lätist, üks Saksamaalt ja üks Poolast. 

2018. aastal paigaldati kainestusmaja kõigisse kahekümnesse kambrisse ka kaamerad, et tagada efektiivsemalt kainestusmajja toodud joobes isikute turvalisust ja jälgida nende tervislikku seisundit.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.