"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Pirita kutsub osalema kaunima koduaia konkursil (0)
05. juuli 2021
Foto: Pirita LOV

“Pirita kaunima koduaia konkursi eesmärk on tunnustada inimesi, kes koduaiale pühendatud aja ja energiaga aitavad arendada aiakultuuri. Seejuures on oluline jagada oma kogemusi ja oskusi teistega,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. “See innustab nii naabrit kui ka kogu asumi elanikke oma aias ringi vaatama ja sättima ning sellest võidame kõik – iga aed ja linnaosa tervikuna. Pirital on väga palju kauneid koduaedu – ka kortermajade ümbruses. Olen märganud rohenäppude huvitavat tööd rõdudel. Tulge osalema kaunima koduaia konkursil”

Pirita linnaosa valitsus otsib kaunimat koduaeda ning konkursil osalema on oodatud kõik huvilised olenemata aia suurusest ja pole vahet, kas tegemist on eramu, ridaelamu või kortermaja aiaga. Eraldi tuuakse esile ka huvitavaid lahendusi oma koduaia mõnusaks muutmisel. Oma aia fotosid saab võistlusele saata kuni 9. augustini.

Võistlusele esitatud kandidaatide hulgast valitakse teie saadetud fotode põhjal välja finalistid. Lõppvooru pääsenute aedu külastab žürii, kes hindab aia üldist heakorda, haljastust, terviklikku ruumimõju ning erinevaid detaile nagu piirded, väravad, valgustus jt.

Võistlusel osalemiseks palub linnaosavalitsus saata viis fotot oma aiast, grilli- või puhkealast või lahedast aiaideest e-aadressile pirita@tallinnlv.ee (edastada võid ka piltide allalaadimislingi) või paberkandjal Pirita linnaosa valitsusse Kloostri tee 6. Kindlasti tuleb fotodele lisada saatja aadress, e-posti aadress ja telefoninumber. Rohkem infot mariana.simson@tallinnlv.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.