"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinna vangla direktorina jätkab Hannes Liivak (0)
05. juuli 2021
Hannes Liivak. Foto: Justiitsministeerium

„Liivak on näidanud, et suudab juhtida Tallinna vanglat muutuvates ja keerulistes oludes. Tema juhtimisel on edukalt kolitud Tallinna vangla uude asukohta Rae vallas ja võideldud koroonaviirusega. Pole kahtluski, et tegemist on tugeva juhiga, kellel on vanglateenistuse arengule veel palju pakkuda,“ ütles Justiitsminister Maris Lauri.

Maris Lauri nimetas Hannes Liivaku teiseks ametiajaks Tallinna vangla direktori ametikohale. Liivaku teine ametiaeg algab 1. oktoobril 2021 ning kestab viis aastat.

Hannes Liivak on töötanud vanglateenistuses 1997. aastast mitmetel ametikohtadel. 2000–2005 oli ta Harku vangla direktori asetäitja. Aastatel 2005–2011 juhtis ta sisekaitseakadeemia justiitskolledžit. 2011–2016 oli ta sama kolledži praktikajuht. Samuti on ta osalenud ekspertmissioonidel Gruusia, Moldova ja Kosovo vanglaametnike väljaõppesüsteemi arendamisel.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.