Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Laupäeval toimub Politseipargis selle suve teine noortefestival (0)
06. juuli 2021
Albert Truuväärt

10. juulil kell 13-19 toimub kesklinna Politseipargi Noortefestival, kus lisaks põnevatele töötubadele ootavad külastajaid ka õpilasfirmade laat ning kaasahaaravad vestluspaneelid.

Noorte vestluspaneele juhivad ettevõtlikud noored Robin Pass ja Liise Timmo. “Mul on siiralt hea meel, et aina rohkem pööratakse tähelepanu noorte arengule ning antakse võimalusi noortel enda arvamust ja mõtteid teistega jagada. Tuleb ainult kohale tulla, kõrvad kikki ajada ja ammutada teadmisi. Noortefestival tuleb lõbus, aga samas informatiivne!” tutvustas vestluspaneeli Liise Timmo.

Paneelide teemasid on kokku neli ning igas arutelus osalevad ka teemaga seotud külalised. Noored on oodatud kaasa mõtlema järgmistel teemadel:

14.00-14.50 eesmärgid ja harjumused (külalised Kristi Aedma ja Robin Pass)

15.00-15.50 vaimne tervis (Marlen Tammsaar-Ojamets ja Hedvig Madisson)

16.00-16.50 eluvalikud peale kooli (Johannes Lilover ja Andreas Pall)

17.00-17.50 võrdsus ühiskonnas (Anette Maletjärv ja Markos Parve)

Vestluspaneele on võimalik otseülekandena jälgida ka Noor Tegija Facebookist või Youtube´ist

Õpilasfirmade laadalt on kõigil võimalik soetada endale muuhulgas riideid, discgolfi ketta jälitusseadmeid, prügist ehteid, leiba kui ka sõnumiga kondoome.

Päeva jooksul saavad noored oma osavust proovile panna slackline´il ning tsirkuse, rula ja tänavakunsti töötubades. Oma tööd tutvustavad Päästeamet ja politsei. Kohal on ka Keskraamatukogu, kes korraldab muuhulgas animatsiooni töötuba, kirjandusliku jalutuskäiku ja meisterdamist.

Üritus on kõigile TASUTA. Noortefestivalid toimuvad sel suvel veel 17.07 Mustamäe Vilde pargis, 31.07-01.08 Kopli Ekstreempargis, 14.08 Kopli Ekstreempargis ja 28.08 Lasnamäe Kivila pargis. Festivale korraldab Tallinna Haridusamet koostöös linna noortekeskustega.

Ürituse kavaga saab tutvuda Facebookis.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.