"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Põhja-Tallinn korraldab neljapäeval teotalgud (0)
07. juuli 2021
Ilja Matusihis

Neljapäeval, 8. juulil kell 21 toimuvad Põhja-Tallinnas lusitaania teetigude korjetalgud.

“Lusitaania ehk hispaania teetigu on kutsumata külaline, kellest saab vabaneda üksnes koostöös naabritega. Põhja-Tallinnas on võõrnälkjad levinud Kopli asumis, kus on palju rohelust. Siin on vajalik ühendada jõud, et tõrjuda lusitaania teetigude levikut. Kutsun kohalikke elanikke korjetalgutele,” ütles Põhja-Tallinna vanema asetäitja Manuela Pihlap.

Teotalgud algavad neljapäeval 8.juulil kell 20 Pardiloigu tänaval, Maleva põik 6 maja juures. Sealt liiguvad talgulised mööda Pardiloigu ja Neeme tänava haljasalasid Neeme bussipeatuseni.

Talgulisi varustab nälkjate korjamiseks vajalike vahenditega linnaosavalitsus. Kokku korjatud nälkjad transpordib linnaosavalitsus Tallinna Väikeloomade Krematooriumisse.

Põhja-Tallinna valitsus paigaldas ka spetsiaalsed teetigude kogumiskonteinerid, mis asuvad Kopli ja Sepa tn nurgal ning Maleva ja Neeme tn nurgal. Konteinerid on mõeldud vaid lusitaania teetigude jaoks ning seetõttu palume sinna muud prügi mitte visata. Lusitaania teeteod tuleks enne konteinerisse viskamist panna kilekotti, et vältida nälkjate väljaroomamist. Metall- või klaasanumaid palutakse konteinerisse mitte panna. Konteinerid tühjendab Eesti Keskkonnateenused AS.

Lisainfo: https://fb.me/e/1wLxFD4tG

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.