"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused Tallinnas ja Harjumaal (0)
08. juuli 2021
Foto: Ilja Matusihis

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 64 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine ja 34 varavastast kuritegu, sealhulgas 21 vargust (üks eluruumist, kolm sõidukitest).

Registreeriti üheksa inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada üheksa inimest. Tabati kolm alkoholijoobes sõidukijuhti . Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

  1. juulil teatati, et Haaberstis Paldiski maanteel olevas elukohas lõi 43-aastane mees enda abikaasat, 38-aastast naist rusikaga ja kägistas teda.
  2. juulil teatati, et Kesklinnas Pärnu maanteel peksis 31-aastane mees endale tuttavat 25-aastast naist. Politsei pidas mehe kinni.

Vargus

  1. juulil teatati, et Kesklinnas F. R. Kreutzwaldi tänaval olevast majutusasutusest varastas 24-aastane mees 49-aastase mehe rahakoti koos dokumentide ja sularahaga ning tekitas kahju üle 1000 euro. Politsei pidas 24-aastase mehe kinni.

Kelmus

  1. juulil teatati, et Põhja-Tallinnas elavale 58-aastasele mehele helistati näiliselt Swedbankist ja öeldi, et tema kontolt proovitakse varastada raha. Lisakaitse saamiseks pidi mees sisenema kontole Mobiil-IDga ning sisestama korduvalt PIN-koode. Pärast poolteisetunnist vestlust naisega avastas mees, et tema arvelt on kadunud 621 eurot. Pärast seda sai mees ka kõne Swedbanki ametlikult numbrilt ning tema konto suleti.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine

  1. juulil teatati, et Kehras Paberi tänaval läks seni tuvastamata, umbes 40. eluaastates mees kallale 32-aastasele naisele.
Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.