"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinn peatas määramatuks ajaks Tiskre tee rekonstrueerimistööd (0)
08. juuli 2021
Albert Truuväärt

“Rekonstrueerimistööde peatamise tingis asjaolu, et ehitusega seotud hangete hinnad on lühikese aja jooksul kordades tõusnud. Seetõttu on linn otsustanud praegu keskenduda üksnes vältimatute projektide elluviimisele,” ütles abilinnapea Kalle Klandorf.

Tallinna linnavalitsus peatas esmaspäeval alanud Tiskre tee rekonstrueerimistööd ning lükkas need määramata tähtajaks edasi; ehitustööde planeeritud maksumus oli 676 000 eurot.

“Olukorda analüüsides leidsime, et Tiskre tee rekonstrueerimine ei ole praegu ajakriitiline ning sellest vabanevaid vahendeid saab kasutada kiireloomulisemate objektide realiseerimiseks,” lisas ta.

Ehitustööde käigus oli plaanis rajada ligi 900 meetri pikkusel tänavalõigul viie meetri laiune asfalteeritud sõidutee ning kolme meetri laiune, sõiduteest äärekividega eraldatud jalg- ja jalgrattatee. Remonditaval teelõigul jõuti alustada rekonstrueerimistööde ettevalmistustega, seal hulgas raiuti paarkümmend puud. 

Ehitustööde leping InfraRoad OÜ-ga peatatakse, ettevalmistuskulud kompenseeritakse. Projektdokumentatsiooni koostas TO Projekt OÜ, olemasolev projekt on võimalik realiseerida viie aasta jooksul.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.