Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Kaasahaarav festival meelitab noored Politseiparki (0)
10. juuli 2021

Täna kell 13-19 on kõik noored oodatud Politseiparki mitmekülgsele festivalile. Erinevaid põnevaid tegevusi jagub kogu parki ja kõigile.

„Kutsume kõiki noori täna Politseiparki, kus neid ootab arendav, sportlik ja meelelahutuslik noortefestival. Päeva jooksul pakuvad erinevaid mängulisi ja loomingulisi tegevusi Kesklinna noortekeskus ja Keskraamatukogu. Terve päeva vältel toimub õpilasfirmade laat ning kaasahaaravad vestluspaneelid, mida juhivad ettevõtlikud noored Robin Pass ja Liise Timmo. Kohal on politsei ja Päästeameti esindajad,“ ütles Kesklinna vanema asetäitja Jelena Kalbina.

Lisaks saab oma osavust proovile panna slackline’il ja tsirkuse töötoas, osalejaid ootab ka tõukeratta töötuba ja tänavakunsti töötuba, kus valmistatakse valamistehnikas kleepse. Keskraamatukogu korraldab animatsiooni töötoa, kirjandusliku jalutuskäigu ja meisterdamisi. Päästeamet tutvustab päästeautot ja -tehnikat ning tuleohutust.

Kuuma ilma leevenduseks toob Tallinna Vesi kohale 500-liitrise veepaagi. Noortel palutakse võtta kaasa oma isiklik veepudel.

Politseipargi Noortefestivali korraldavad Tallinna Haridusamet ja Kesklinna noortekeskus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.