"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Paialgatus on kogunud üle 600 000 euro (0)
10. juuli 2021
Albert Truuväärt/ Foto on illustreeriv

Eesti õdede ja hooldustöötajate toetuseks ja tunnustuseks loodud paialgatuse heaks on 4642 eraisikut ja 178 ettevõtet annetanud kokku 600 213 eurot, vahendas BNS.

Kuressaare Haigla Toetusfond on teinud ka esimesed väljamaksed teenusepakkujatele, kelle juures on tervishoiutöötajad juunikuus paikaarte kasutanud. Kokku on 10 ja 40 euro väärtuses kaarte välja jagatud 12 000 Eesti õele ja hooldustöötajale.

Paikampaania ühe algataja, Kuressaare Haigla Toetusfondi juhataja Siiri Rannama sõnul on esimeste väljamaksete saajate sees spaasid ja hotelle, restorane ja kohvikuid.

„On teenusepakkujaid nii pealinnast kui ka Lõuna-Eestist ja saartelt. Algatajate eesmärk oli see, et heade annetajate panus jõuaks paikaartide kaudu ja nende omanike valiku alusel tagasi majandusse ja eeskätt sektoritesse, mis kriisi ajal enim kannatada said. Kutsume endast märku andma kõiki teenusepakkujaid, kes soovivad paikampaaniast osa saada ja meie tublidele õdedele ja hooldustöötajatele pakkumisi teha. Selleks tuleb vaid kirjutada aadressile teemepai@gmail.com ja märkida oma pailogo oma kodulehele koos vastava pakkumisega,“ ütles Rannama.

Kampaania algatajad on seadnud endale eesmärgiks jagada paikaardid kätte kõigile Eesti 17 000 õele ja hooldustöötajale. Algatuse suurimad annetajad on seni olnud Tarmo Silla ja Allar Niinepuu asutatud finantstehnoloogiaettevõte IuteCredit ning eraisik Olav Miil, kes loovutasid kampaania toetuseks 50 000 eurot.

Annetusi saab jätkuvalt teha arveldusarvele Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond EE824204278618211200, märksõna ”PAI“.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.