"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Haabersti linnaosas otsitakse kaunimat koduaeda (0)
15. juuli 2021
Albert Truuväärt/ Foto on illustreeriv

Haabersti linnaosavalitsus kuulutas välja konkursi tunnustusauhinnale „Haabersti kaunim koduaed“. Konkursile oodatakse kandideerima nii erakinnistu omanikke kui ka korteriühistuid.

Haabersti linnaosavanema asetäitja Oleg Siljanovi sõnul on konkursi eesmärgiks tunnustada linnaosa kauneid ja isikupäraseid koduaedu ning hoove. „Kaunid ja korrastatud koduaiad ning hoovid pakuvad rõõmu nii nende omanikele kui on silmailuks teistele linnaosa elanikele ja külalistele ning muudavad kaunimaks kogu linnaosa,“ ütles Siljanov ning jätkas, et lisaks tunnustamisele soovitakse konkursiga innustada ka teisi omanikke oma kinnistuid korrastama ja kaunimaks muutma.

„Kaunima koduaia valib esitatud kandidaatide seast välja komisjon, kes hindab aia üldist heakorda, haljastust, terviklikku ruumimõju ning väikevorme nagu piirded, väravad, valgustus ja muu. Samuti hinnatakse stiilsust, originaalsust ja leidlikkust,“ selgitas linnaosavanema asetäitja.

Konkursil osalemiseks tuleb saata vähemalt kolm fotot oma aiast, grilli- või puhkealast või mõnest lahedast aiaideest e-posti aadressile Haabersti@tallinnlv.ee, mailto:Haabersti@tallinnlv.ee. Lisaks fotodele tuleb kirjutada, kus koduaed asub, esitaja nimi ja telefoninumber. Kellegi teise esitamiseks konkursile peab olema kinnistuomaniku nõusolek.

Fotosid koduaedadest ja hoovidest oodatakse kuni 31. augustini. Konkursi võitjad avalikustatakse ja autasustatakse septembris 2021.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.