"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Keskkonnateadlikud kesklinna elanikud saavad linnalt tasuta biojäätmenõu (0)
15. juuli 2021
Biojäätmete kogumisnõu.

„Tasuta biojäätmete kogumisnõusid saab taotleda iga Kesklinna linnaosas elav leibkond. Selle sammuga soovime edendada tallinlaste seas keskkonnasõbralikku eluviisi ja soodustada jäätmete liigiti kogumist. Kogumisnõuga antakse kaasa infovoldik, kus selgitatakse, millised jäätmed sobivad biojäätmete mahutisse,“ ütles Kesklinna vanema asetäitja Jelena Kalbina.

Tallinna Kesklinna valitsus jagab augustis ja septembris linnaosa elanikele tasuta biojäätmete kogumise nõusid, et edendada biolagunevate jäätmete ringlussevõttu.

Tasuta biojäätmete kogumisnõu taotlemiseks on vaja saata kiri e-posti aadressile kesklinlane@tallinnlv.ee. Taotlemine käib elukoha aadressi alusel – taotlusse on vaja lisaks ees-ja perekonnanimele panna kirja ka korteri täpsusega aadress ning e-posti aadress, millele soovitakse saada infot biojäätmete kogumisnõu kättesaamise aja ja koha kohta. 

„Sooviavaldusi registreeritakse Kesklinna valitsuses kuni 3. augustini. Seejärel saadetakse kõikidele registreerinutele nädala jooksul e-posti teel täpsemad juhised biojäätmete kogumisnõu kättesaamise kohta. Igale majapidamisele on ette nähtud üks konteiner, seega palume veenduda, et teised pereliikmed ei ole samasugust taotlust juba esitanud,“ lisas Jelena Kalbina.

Registreerimist ja kogumisnõude jagamist puudutavate küsimuste korral palub Kesklinna valitsus kirjutada e-posti aadressile kesklinlane@tallinnlv.ee või helistada telefoni numbril 645 7220.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.