"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Sillamäe sadamas avastatud reostus on hajunud (0)
19. juuli 2021
Foto: PPA

“Täna hommikul kontrollis laevameeskond piirkonda ning selleks ajaks oli suurem osa reostusest hajunud. Kella 10 paiku tegi vaatluslennu lennusalk ning praeguseks on reostus täielikult hajunud,” ütles PPA pressiesindaj Leana Loide.

Sillamäe sadamas avastati pühapäeva hommikul merereostus, kui merre voolas kümneid liitreid kütteõli. Merevalvekeskust teavitas juhtunust Sillamäe sadam, kui reostus sadamaalalt merele kanduma hakkas.

Eile kella 21.40 paiku alustas Kindral Kurvitsa meeskond reostustõrjega. Reostust üritati skimmerdada ehk veepinnalt korjata, kuid reostuse kiht oli sedavõrd õhuke, et selle likvideerimine ei õnnestunud. Kindral Kurvits lõpetas tegevuse keskööl, mil reostus hakkas hajuma.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.