"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
naabritest nimekirjas vaid helsinki Ajakiri Time valis Tallinna 2021. aasta 100 parima sihtkohta hulka (0)
21. juuli 2021
Foto: Ilja Matusihis

Ajakiri Time avaldas hiljuti oma veebilehel soovitused parima reisisihtkoha leidmiseks ning sel korral oli üheks välja valitud sihtkohaks ka Tallinn.

100 parima ja põnevaima linna või piirkonna soovituste seas tuuakse Tallinnast rääkides esile ka seda, et 30 aastat pärast Nõukogude Liidust lahkumist on Eestist saanud üks maailma juhtivaid digitaalmajandusi, kust on võrsunud sellised firmad nagu Skype ja (Transfer)Wise.

Tallinna linnast rääkides pälvib kiitust keskaegne linnasüda, päikeseenergial töötav kruiisiterminal, palju rohelust ja võimalused erinevateks jalutuskäikudeks.

Sihtkohtade nimekirja loomisel oli ajakirja Time eesmärgiks toetada turismi elavdamise läbi COVID-19 kriisist räsitud turismi- ja majutussektorit

Nimekirja koostamisel sõelus ajakiri korrespondentide, toimetajate ja kõigi teiste kaastöötajate ning abiliste toel läbi palju võimalikke variante, mille seast valiti välja 100 unikaalset sihtkohta. Lisaks Tallinnale pääses väljavalitute sekka teiste seas ka Helsinki, ent teisi lähipiirkonna paiku polnud tänavuses nimekirjas ära mainitud.ü

Vaata kogu nimekirja SIIT!

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.