"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Võsa tee 26 parkimisplats Pirital on remondi tõttu suletud (0)
21. juuli 2021
Foto: Pirita LOV

„Eelkõige puudutab see Padriku elanikke ja spordisõpru, kes kasutavad treenimiseks Võsa teel asuvaid spordiplatse ning harjunud samas läheduses autot parkima,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. 

21.–25. juulini tehakse Pirital Võsa tee 26 parkimisplatsil pindamistöid ja seetõttu on parkla suletud.

Sõidukid, mis on jäetud remonditöödega alustamise ajaks parkimisplatsile, teisaldatakse tasulisse parklasse ja kõik sellega seotud kulud peab tasuma sõidukiomanik. Enamik sõidukiomanikke oli täna hommikuks oma sõiduki parklast ära viinud, kuid oli ka neid, kes liikluskorraldust eirasid ja püüdsid autoga parkimisplatsile sõita.

„Palun järgige parkla juurde paigaldatud liiklusmärke ja laseme teeremontijatel oma tööd teha. Suur tänu mõistva suhtumise eest!” ütles linnaosavanem.

Võsa tee 26 parklas teeb linna keskkonna- ja kommunaalameti tellimusel pindamistöid Tallinna Teede AS.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.