"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
esimene ringkäik tehti stroomi rannas Mupo tegi oma esimese rattapatrulli (2)
27. juuli 2021

“Käisime külas Stroomi rannavalvuritel, kelle sõnul elav tegevus rannas läheb lahti alates kella neljast, mil rannas on palju alkoholitarbijaid ja purjus seltskondi, kes häirivad teisi rannalisi,” ütles munitsipaalpolitsei avalike suhete peaspetsialist Meeli Hunt.

Täna ennelõunal viis munitsipaalpolitsei pilootprojektina läbi oma esimese rattapatrulli. Kuna mupo peamaja asub Põhja-Tallinna piiril ja vahetus Stroomi ranna läheduses, siis otsustati esimene ringsõit teha just selles piirkonnas. 

“Probleeme on jätkuvalt ka koertega jalutajatega. Siinkohal on paslik meelde tuletada, et loomadega rannas viibimine on keelatud ja seda kõigis Tallinna supelrandades. Samuti on avalikus kohas – loomulikult käib sinna alla ka rannaala – alkoholi tarbimine keelatud,” lisas Hunt.

Mupo plaanib rattapatrulli reide korraldada ka edaspidi. 

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Andreas Kõrgend
30. juuli 2021 17:10
Neile vaja elektri rattad siiski kui olla teegelt ka edukad ! Peaksid saama hoidma oma jõudu selleks kui tõesti vaja , mitte raiskama väntamisele nii et jõudu enam pole korraliku töö tegemiseks .
Almar Glustsenko
28. juuli 2021 03:12
Nael kummi. Kala on ka inimõiguslaste poolt kontrollimatu looduse osa ja võib rannas väljaheiteid eritada, nagu koer. Koguge kalad ka rannast kokku ja viige varjupaika eelarvest inimtoidetavaks või ostke Ühisteenustelt nende vastu tuukripatrull. Kunstnik Mary Kross tuleb vajadusel vabatahtlikuna abiks, kui rahvuskogukondlaste suhtes suudate ka rannas viibismiskeelu ära põhjendada.