"Tallinn tegigi minust selle inimese, kes ma praegu olen."

Laulja Ivo Linna
G4S vetelpäästjad tõid Stroomi rannas veest välja joobes mehe (1)
28. juuli 2021
Foto: Pixabay

Teisipäeval aitasid G4S rannavalvurid Tallinnas Stroomi rannas veest välja agressiivse joobes mehe. Mees osutas vastupanu ning viidi hiljem politsei poolt kainestusmajja.

Teisipäeval 27. juulil kella 19.40 ajal märkas G4S rannavalvur Stroomi rannas kaelani vees olevat purjus 40ndates eluaastates meesterahvast. Veidi varem olid rannavalvurid mehele teinud märkuse, et joobes peaga ei tohiks ujuma minna.

Kui vetelpäästjad märkasid, et mees oli siiski vette läinud, läksid nad tema juurde ja palusid tal veest välja minna. Selle peale muutus mees agressiivseks ja osutas füüsilist vastupanu. Selleks, et tagada meesterahva ohutus, toimetasid vetelpäästjad ta kaldale.

Kaldal helistas rannavalve koheselt Häirekeskusesse. Kohale tulnud politsei võttis meesterahva kaasa ning viis kainestusmajja.

Vetelpäästjad panevad kõikidele inimestele südamele, et alkohol ja vesi ei käi kokku. Purjus inimene kaotab ohutaju ja muutub uimaseks ning ka hästi ujuda oskavad inimesed võivad vees sattuda tõsisesse ohtu.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Ujuja
29. juuli 2021 10:21
Tublid vetelpäästjad!!!