"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Pirital tähistatakse Eesti taasiseseisvumise 30. aastapäeva ilutulestiku ja kontserdiga (0)
28. juuli 2021
Foto: Pirita LOV

“Juba kümnendat korda tähistatakse Pirital Eesti taasiseseisvumispäeva teletornis ja selle õuealal perepäevaga. Oodatud on kõik, keda huvitavad riigi ja kodu kaitsmisega seonduv ning Eesti iseseisvuse taastamise sündmused,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Pirita tähistab Tallinna teletornis 20. augustil Eesti Vabariigi taasiseseisvumise 30. aastapäeva kaitse- ja turvateemalise perepäeva, Swingersi kontserdi ja ilutulestikuga. Teletorni õuel toimub militaartehnika näitus, avatud on lasketiir, näidislahingu peab Kaitseliit. 

Päästeamet tutvustab tule- ja veeohutuse reegleid, minna saab suitsutelki, et õppida, kuidas tulekahju korral liikuda ja väljapääsu leida. Lastele pakutakse meisterdamisvõimalust – avatud on origami töötuba.

“Teletorni õuel kuulutab linnaosavalitsus välja ka tänavused Pirita kaunima koduaia konkursi võitjad,” lisas linnaosavanem.

Kehakinnitust saab toidutänaval ja muusikat teevad Kolga õpilaste ansambel Uurikad, laulustuudio Un Canto ja Laikre pereansambel.

Kell 17 algab ansambli Swingers kontsert ja õhtul saab imetleda teletornist õhku paisatavat ilutulestikku.

Perepäev kestab kella 12–18. Kõik tegevused Teletorni õuel on tasuta.

Ansambel Swingers. Foto: Pirita LOV
Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.