"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
probleemid vaktsineerimisega Kallas: sotsiaalministeeriumi juhtimises on vaja muutusi (1)
29. juuli 2021
Tervise- ja tööminister Tanel Kiik ning peaminister Kaja Kallas. Foto: Mats Õun

“Vaktsineerimisega on tõesti liiga palju probleeme ja see tempo on liiga aeglane. Me ei ole kuidagi selle olukorraga rahul,” ütles peaminister Kaja Kallas neljapäevasel valitsuse pressikonverentsil. Ta lisas, et sellest korduvalt rääkinud tervise- ja tööminister Tanel Kiigega.

Kallase sõnul on vaktsineerimisega probleeme ning sotsiaalministeeriumi juhtimistasandil on vaja muutusi.Kallase hinnangul ei ei suuda sotsiaalministeeriumi juhtivad ametniku  juba mõnda aega pakkuda uusi lahendusi ja kaitsepookimiste tempot kiirendada.

“Lähiaeg toob selle selguse, mis personali ümberkorraldustega on vaja teha, et tegelikult need käigumuutused tuleksid. Selge on see, et juhtivtasandil on muutusi vaja,” ütles peaminister.

Kiik märkis, et mõned personalimuudatused on juba aset leidnud või leidmas. Ta sõnas, et “platsi puhtaks lüüa ka ei ole mõistlik” ning probleemid “tuleb tervikuna ette võtta”.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

staararst
29. juuli 2021 15:17
https://arstideliit.ee/wp-content/uploads/2011/10/Eesti_arstieetika_koodeks.pdf