"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
Pirita elanikud saavad Mustakivi tee pikenduse kohta ettepanekuid teha esmaspäevani (0)
29. juuli 2021
Kose tee ja Mustakivi tee vahele ehitatava tänava tulevane asukoht. Foto: Scanpix

“Veel kuni esmaspäevani saab plaanitava Mustakivi tee pikenduse keskkonnamõju hindamise programmi (KMH) kohta esitada kirjalikke ettepanekuid, vastuväiteid ja küsimusi. Need tuleb saata Tallinna keskkonna- ja kommunaalosakonnale kas e-kirja teel või postiga. KMH programm on esimene etapp keskkonnamõju hindamise protsessist ja alusdokument keskkonnamõju hindamisele,” tõi Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat esile programmi olulisuse.

Kuni esmaspäeva, 2. augustini on võimalik tutvuda Mustakivi tee pikenduse rajamise keskkonnamõju hindamise (KMH) programmiga. Programmi avalik arutelu Pirital on 5. augustil.

“Järgmiseks nädalaks on kavandatud ka Mustakivi tee pikenduse KMH programmi avalik arutelu Pirital,” ütles Liinat. Programmist annavad ülevaate ja vastavad küsimustele KMH programmi ekspredirühma liikmed.

KMH programmiga on võimalik tutvuda Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti veebilehel Tallinna keskkonna- ja kommunaalametis Harju 13. Ettepanekuid, vastuväiteid ja küsimusi KMH programmi kohta saab esitada kirjalikult kuni 2. augustini Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti aadressil Mündi 2, 15197 Tallinn või e-aadressil kommunaal@tallinnlv.ee.


KMH programmi avalik arutelu toimub 5. augustil kell 17.30 Pirita majandusgümnaasiumis (Metsavahi tee 19).

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.