"Tallinn tegigi minust selle inimese, kes ma praegu olen."

Laulja Ivo Linna
Pirital istutati koroonaohvrite mälestuseks pihlakas (0)
30. juuli 2021
Foto: Pirita LOV

“Koroonaviirus on viimase rohkem kui pooleteise aasta jooksul mõjutanud meid kõiki ja raske aeg on puudutanud valusalt paljusid. Eestis on viirus nõudnud üle 1000 inimelu. Pihlakas mälestab neid, keda meie seas enam ei ole ja annab usku, et üheskoos pingutades saame viirusest jagu,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. “Suur tänu kõigile, kes ennastsalgavalt on aidanud viirusega võidelda,” lisas linnaosavanem.

Pirital Merivälja Pansioni aias kasvab nüüd koroonaohvrite mälestuseks pihlakas. Rahvauskumustes peetakse pihlapuud kodu kaitsjaks, õnne toojaks ja suure väega puuks. Pihlakaga astuti vastu kurjadele jõududele ja tugevdati tervist. 

Pihlaka istutasid Merivälja Pansioni akende alla kasvama Kursana Merivälja Pansioni direktor Ene Katkosilt, Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat ja Toomkoguduse õpetaja Arho Tuhkru. Tseremooniast said osa pansionaadi elanikud.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.