"Tallinn tegigi minust selle inimese, kes ma praegu olen."

Laulja Ivo Linna
Piritalased tahavad Mähe-Kaasiku tee ühesuunaliseks muuta (0)
02. august 2021
Foto: Pirita LOV

„Pirita linnaosa valitsuse poole on pöördunud Pirita elanikud ettepanekuga muuta liiklus Mähe-Kaasiku teel ühesuunaliseks – tänava ühel poolel oleksid parkimiskohad ja teine pool oleks sõidetav. Praegu on Mähe-Kaasiku tee liiklus kahesuunaline ja tee ääres pargivad ka sõidukid,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. Ta lisas, et ühesuunaline liiklus tänaval oleks ohutum ning hõlbustaks ka operatiivautode läbipääsu.

Kuni augustikuu lõpuni on avatud küsitlus Mähe-Kaasiku tee liikluskorralduse kohta.

„Mähe-Kaasiku teel olevate parkimiskohtade arv on seotud Pirita rannaala detailplaneeringuga ning tee äärde jääksid ka edaspidi parkimistaskud rannaskäijate sõidukitele,” kinnitas linnaosavanem.

Liikluskorralduse muudatuse kohta on linnaosavalitsus algatanud Pirita elanike küsitluse. Küsimusele „Kas Mähe-Kaasiku tee peaks olema ühesuunaline?” oodatakse  ei- või jah-vastust kuni 31. augustini 2021. Küsitluse kupongi leiab Pirita ajalehe juulikuu numbrist ning see palutakse täidetuna tuua või saata linnaosavalitsuse postkasti Kloostri tee 6. Elektrooniline küsitlus on avatud ka Pirita kodulehel.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.