"Tallinn tegigi minust selle inimese, kes ma praegu olen."

Laulja Ivo Linna
SUVI PANEB JOOMA Juulis sündis taaskord uus kainestusmaja rekord (1)
03. august 2021
Tallinna kainestusmaja. Foto: Scanpix

Kui mais ja juunis viis politsei Tallinnas kainestusmajja kainenema rekordilised 635 ja 687 inimest, siis juulikuus tuli politseil kainenema toimetada juba 691 inimest, mis tähistab uut rekordit.

Juulikuus viis politsei Tallinnas kainenema ka 72 naist. Teistest riikidest viibis kainenemas seitse purjutajat Lätist, üks Moldovast ja kaks Ukrainast.

Juunikuus viidi Tallinnas kainenema ka 84 naist. Teistest riikidest viibis siis kainenemas Lätist kuus, Inglismaalt üks ja Ukrainast üks inimene. 

Maikuus viis politsei Tallinnas kainestusmajja kainenema 635 inimest, kellest 62 olid naised. Teistest riikides viibis kainenemas kümme inimest, neist kolm Ukrainast, neli Leedust, üks Lätist, üks Saksamaalt ja üks Poolast. 

2018. aastal paigaldati kainestusmaja kõigisse kahekümnesse kambrisse ka kaamerad, et tagada efektiivsemalt kainestusmajja toodud joobes isikute turvalisust ja jälgida nende tervislikku seisundit.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

rusikareegel
4. aug. 2021 20:45
Kui kehakaal on alla 100 kg, siis hoia kärakast eemale.