"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Pirita ootab huvilisi kahele avalikule arutelule (0)
03. august 2021

Neljapäeval, 5. augustil algusega kell 16 toimub Pirita linnaosa valitsuses Merivälja tee 33 projekteerimistingimuste eelnõu avaliku väljapaneku tulemusi tutvustav avalik arutelu.

„Merivälja tee 33 kinnistu detailplaneeringu tingimuste täpsustamiseks koostatud projekteerimistingimuste eelnõu avalikul väljapanekul 7. juunist kuni 21. juunini esitati hulk arvamusi ja ettepanekuid. Planeeringulahenduse kohta laekus linnaosale neli ning linnaplaneerimise ametile 31 ettepanekut ja vastuväidet. Esitajad olid nii eraisikud kui ka seltsid,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. „Avaliku väljapaneku käigus esitatud ettepanekute ja vastuväidete kohta ootame neljapäeval oma seisukohti jagama nii arendajat kui ka arhitekti,” lisas linnaosavanem. 

5. augustil kell 17.30 toimub Pirital ka Mustakivi tee pikenduse rajamise keskkonnamõju hindamise (KMH) programmi avalik arutelu. „Linna keskkonna- ja kommunaalameti esindajad selgitavad avalikule väljapanekule esitatud ettepanekuid ja vastuväiteid ning küsimustele vastavad KMH programmi eksperdirühma liikmed,” ütles Liinat.

Merivälja tee 33 arutelu toimub 5. augustil algusega kell 16 Pirita linnaosa valitsuses Kloostri tee 6 ja Mustakivi tee pikenduse arutelu algab kell 17.30 Pirita majandusgümnaasiumis Metsavahi tee 19.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.