"Tallinn tegigi minust selle inimese, kes ma praegu olen."

Laulja Ivo Linna
Sotside kleebised rikkusid Lauluväljaku inventari (0)
05. august 2021

Tallinna Lauluväljaku alal rikuti üle 50 tänavavalgustusposti ja pargipingi Sotsiaaldemokraatliku erakonna kampaaniakleebistega. Lauluväljaku juht Urmo Saareoja kutsub sotse üles loobuma linnaruumi rikkumisest ning tegema valimiskampaaniat mõistlikult.

„Üleöö postidele ja pargipinkidele tekkinud eesti- ja venekeelsed sotside kleebised ei tee neile au, tegemist on võõra varaga, mille omavoliline ülekleepimine pole lubatud. Selline käitumine rikub linnaruumi ja annab halba eeskuju teistelegi,“ ütles Saareoja. „Mõistagi oleme rikutud postid ja pingid praeguseks puhastanud ning teinud sotsidele ettepaneku nende tööde eest ka tasuda. Ühtlasi oleks soliidne eksimuse eest vabandada ning anda lubadus huligaansusi edaspidi vältida.“

SA Tallinna Lauluväljak tuletab meelde, et Lauluväljaku alale omavoliline reklaamide paigaldamine või kleepimine on keelatud ning need eemaldatakse viivitamatult.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.