"Tantsimine on ju kogu inimkonnale üldomane nähtus. Seepärast on tantsukunst ka väga suures osas rahvusvaheline."

Rahvatantsu propageerija Sille Kapper-Tiisler
Kesklinna suvekontsertide sari parkides saab ilusa lõppakordi (0)
09. august 2021
Albert Truuväärt

Sel kolmapäeval, 11. augustil kell 19 toimub Tiigiveski pargis Kesklinna suvekontsertide sarja viimane pargiüritus. Kontserdil esineb Siiri Sisask koos Robert ja Anti Jürjendaliga.

„Loodame, et selle suve viimane tasuta pargikontsert pakub sõltumata ilmast kõigile võimalust nautida ilusat muusikat. Seoses uute riigis kehtestatud piirangutega pääseb kontserdile üksnes nn immuniseerimise tõendi alusel. See on vajalik eelkõige meie enda ja teiste tervise kaitseks. Loodame mõistvale suhtumisele,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Seoses Vabariigi Valitsuse uue korraldusega pääseb kontserdile üksnes vaktsineerimistõendi, COVID-19 haiguse läbi põdemist tõendava tõendi või negatiivse testitulemuse ettenäitamisel. Kiirtesti puhul peab see olema tehtud mitte varem kui 48 tundi enne üritust, PRC testi puhul mitte varem kui 72 tundi.

Vaktsineerimistõendi saab hankida portaalist digilugu.ee (sisenemiseks on vajalik kas ID-kaart, mobiil-ID või SmartID) ja seda tuleb näidata kontserdile pääsemiseks kas väljaprinditud kujul või digitaalselt nt nutitelefonis.

Need, kes soovivad oma vaktsineerimistõendi välja printida, kuid puudub omal printimise võimalus, siis saavad tõendi tasuta printida näiteks Kesklinna valitsuse infosaalis (Nunne 18), Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8 ), Kesklinna Sotsiaalkeskuses (Liivalaia 32) või Kesklinna sotsiaalhoolekande osakonnas (Pärnu mnt 9).

Lisaks suvekontsertide sarjale parkides annab Muinastulede ööl 28. augustil Inglirannas lõkketulede paistel kontserdi Jarek Kasar.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.