"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Jalgrattavõistlused toovad muudatusi Pirita liikluses (0)
11. august 2021

20. augustil kell 9.30–20 toimuvad Pirital Lauri Ausi mälestussõit, Balti keti velotuur ja TTP noortetuur. Jalgrattavõistluste tõttu muutub liikluskorraldus Pirita linnaosas.

„20. augustil tuleb Pirita piirkonnas liiklemisel olla väga tähelepanelik, sest jalgrattavõistluste tõttu on piiratud autoliiklust ja parkimist ning muudetud ühissõidukite peatusi. Kannatlikkust tasub varuda ka jalakäijatel. Korraldajad kinnitavad, et kõik elanikud pääsevad koju ja sealt välja, kuid siiski palutakse arvestada võimaliku ooteajaga,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Kell 9–20 on sõidukitele suletud Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrada. Pirita teel alates Rummu teest kuni Kloostrimetsa teeni on osaliselt suletud linna suunduv 2. sõidurada. Kesklinna suundudes on soovitatav Pirita tee asemel kasutada marsruuti Pärnamäe tee – Narva mnt – Laagna tee.

Bussid nr 1A, 8, 34A ja 38 ei peatu Pirita teel linnast väljuval suunal Rummu peatuses. Busside nr 1A ja 8 Pirita peatus Merivälja teel linnast väljuval sõidusuunal on pärast Kloostrimetsa tee ristmikku ajutises asukohas. Busside nr 34A ja 38 Pirita peatus linnast väljuval sõidusuunal on Kloostrimetsa teel ajutises kohas.

Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrajaga külgnevate tänavate elanikud pääsevad liikuma mööda ringrada vaid vastupäeva sõites ja järgides liiklusreguleerijate korraldusi. Teletorni pääseb Pärnamäe tee kaudu.

Liiklust aitavad suunata liiklusreguleerijad. „Järgige ajutisi liiklusmärke ja liikluskorraldajate märguandeid. Varuge sihtkohta jõudmiseks aega. Palume mõistvat suhtumist ja vabandust liiklusmuudatustest tingitud ebamugavuste pärast. Soovime edu võistlejatele,” lisas linnaosavanem.

Eesti tippratturi Lauri Ausi mälestusvõistlus toimub 18. korda. Rohkem infot vaata siit.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.