"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Kristiine linnaosasse paigaldati 20 uut pinki ja 12 uut prügikasti (0)
13. august 2021

Kristiine tänavatele ja hoovidesse paigaldati 20 uut nägusat pinki ja 12 täiendavat prügikasti. Pingid ja prügikastid lisandusid kevadel paigaldatud 26 uuele pingile, 12 prügikastile ja 8 koerakaka kastile. Linnainventari asukohtade valikul võeti aluseks linnaosa elanikelt laekunud ettepanekud.

Kristiine linnaosa vanema Jaanuse Riibe sõnul on uued pingid ilusad ja mugavad ning tänu kaasaegsetele lahendustele ka ilmastikukindlad. „Oleme regulaarselt saanud elanikelt tagasisidet selle kohta, kus võiksid olla uued pingid ja prügikastid, mistõttu otsustasime nende asukohtade valikul maksimaalselt kaasata piirkonna elanikke. Kuna paljud eelistavad üha rohkem liikuda jalgsi või jalgrattaga, siis otsustasime, et lisame neid mitmele poole ja loodan, et meie linnaosa elanikud on rõõmsad uute pinkide üle. Need on kohad, kus väga paljud armastavad liikuda,“ selgitas Riibe.

Uued pinkide asukohad

Alajaama tänava lõpus

Kirsi 3a

Kuldnoka tn 7

Seebi 30a (kolm pinki)

Seebi 36b (kaks pinki)

Sõpruse pst 3a

Sõpruse pst linna suunas, Rästa ja Tedre tänavate vahel (kaks pinki)

Tedre 36a

Tedre 77a

Tedre 77a sisehoov

Tedre 81a

Varese tn 7

Välja 4 taga asuva liivakasti juures

Välja tn 8 korvpalliväljaku juures

Uued prügikastide asukohad

Alajaama tänava lõpus

Kuldnoka 7 juures

Lille 16

Seebi 30a

Seebi 36b

Sõpruse pst 3a

Sõpruse pst, Tedre ja Räägu tänavate vahel

Vindi 18a sisehoov

Tedre 77a

Varese 7

Välja 4 taga asuva liivakasti juures

Välja 8 korvpalliväljaku juures

Pingid valmistas ja paigaldas Extery OÜ Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti tellimusel. Need on valmistatud lehise puidust ning ei hallita ega mädane.

Kristiine Linnaosa Valitsus tänab pinkidele ja prügikastidele parima asukoha leidmisel ettepanekuid teinud elanikke. Hoidkem linnainventari heaperemehelikult!

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.