"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
GALERII! Tallinna Teletornis korraldati konverents „August 1991“ (2)
21. august 2021
Mats Õun

Traditsiooniliselt korraldas Eesti Kodukaitse Ajaloo Selts 20. augustil Tallinna Teletorni kinosaalis lühikonverentsi ,,August 1991”. Seekord tehti seda koos Eesti Pensionäride Ühenduste Liiduga.

Vaata galeriid (81)

Tallinna Teletornis toimunud konverentsidel on esinenud ligi poolsada tuntud inimest.

Selles loetelus on peaministreid, ministreid, Riigikogu liikmeid, Tallinna linna, Kodukaitse ja Piirivalve juhte. Seekord ootame esinema Andrus Öövlit, Raivo Varet, Edgar Savisaart jt.

Tavaliselt on kutsutud iseseisvuse taastamisel osalenud jõuametkondade esindajad, aga seekord on kutsutud lisaks ka tavalised Eesti inimesed, kes osalesid poliitilistes ja aktsioonides, mis viisid iseseisvuse taastamiseni ja on riigi arengule pühendunud ühiskonna liikmed.

Eesti Pensionäride Ühenduste Liidu tänumedalite üleandmine toimub kohe peale külaliste ettekandeid.

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Taivo Möller
24. aug. 2021 15:10
Tehku riik ükskord selgeks, kes ikkagi need vabariigi taastajad olid? Tehku keegi sellest kasvõi doktoritöö, praegu jagab igaüks kellele aga pähe tuleb medaleid.
Mehis Treibert
24. aug. 2021 11:00
Olin ka kunagi Eesti Kodukaitses, aga viimasel minutil sain teada üritusest. 20.august ehk siis 30.aastat tagasi olin Eesti - Läti piiril Holdres