"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
INNA UIT: President peaks hoolitsema turvatunde eest (1)
23. august 2021
Inna Uit.

“Presidenti võiks ikka rahvas valida! President peab ju mõtlema kogu rahva peale – nii lastele kui ka pensionäridele,” arvas atleeditar Inna Uit vastuseks Pealinna küsimusele – “kas ja millist presidenti Eesti vajab?”.

“Arvan, et rahva poolt otse valitud president tunnetab inimeste vajadusi paremini. Väga tähtis on see, et president suudaks ka välispoliitikas olla tasakaalustav jõud,” nentis Uit.

“Heanaaberlikud suhted on tähtsad meile kõigile, andes turvatunde. Ja turvatunnet ei saavuta naaberriike asjatult süüdistades. Hea poliitika eeldab ennatliku kritiseerimise asemel diplomaatilist taipu ja teistest rahvustest lugu pidamist.”

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

teada värk
26. aug. 2021 12:12
President ei ole mingi käehoidja või hooldaja. Selge on ka see, et president tuleb valida otse.