"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Tervise fondi nutitelefoni loosis osales üle tuhande vaktsineeritu (1)
24. august 2021
Loosivõitjat õnnitlevad (vasakult) dr. Arkadi Popov, minister Tanel Kiik, prof. Margus Viigimaa ning Eesti Tervise Fondi juhataja dr. Eero Merilind.

„Minu arvates on Eesti inimesed ja eriti noored väga tublid vaktsineerijad,“ märkis Eesti Tervise Fondi juhataja dr. Eero Merilind.

Eesti Tervise Fond ootab jätkuvalt kõiki augustis vaktsineerituid osalema iPhone 12 loosis. Osalemiseks piisab juba sellest, kui immuniseerimist on alustatud ehk tehtud ainult üks süst. Ennast saab registreerida siinTeine iPhone 12 loositakse välja 31. augustil.

Esimese iPhone 12 loosimine toimus 16. augustil ning fortuunaks oli tervise- ja tööminister Tanel Kiik. Loosiõnn naeratas Eesti Kunstiakadeemia esmakursuslasele Elle Marie Randojale. Auhinna andis Elle Mariele üle minister Kiik. 

„Näen oma töös, et inimesed on tegelikult väga mõistlikud ja saavad aru, kui vajalik on vaktsineerimine, et kaitsta ennast haiguse eest ning hoida elu avatud. Vaktsineerimistempo on hea ning loodan, et meie loosimisega liitub veel tuhatkond nime – aega selleks on 30. augustini,” rääkis Merilind.

Loosimise õigsust jälgivad dr. Arkadi Popov, dr. Karmen Joller ning prof. Margus Viigimaa. Fortuunadeks on tervise- ja tööminister Tanel Kiik ning Tervise Fondi juhataja dr. Eero Merilind. Auhinna saab kätte vaktsineerimispassi alusel.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

võrdleja
25. aug. 2021 12:28
See on rohkem kommionude stiil.