"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Lasnamäel saab nüüd ööpäev läbi lilli osta (0)
27. august 2021

Lasnamäel Mustakivi ja Laagna ristumiskoha lähedale ehitati lillekioskid, millele pandi luuleline nimi Lilletänav. Omanik väidab, et esimese kahe nädala lillemüük on hästi läinud.

“Siin on kõige suurem inimeste vool, siin on Prisma 24/7, siin on söögikohad, tanklad ja kõigile jätkub tasuta parkimiskohti,” põhjendas kohavalikut Marleen Lilled OÜ juhataja Artur Adelevitš.

Linnaosavalitsus soosib igati taolist algatust tuua teenused ja kaubad võimalikult inimestele lähemale. Lasnamäelt kesklinna lillede järele sõita on ju paras raiskamine.

“Väga paljudel lasnamäelastel on olnud kombeks käia lillede järgi Viru tänaval, mis on absurd tegelikult, arvestades sellega, et sinna sõit auto või ühistranspordiga võtab mingi 15-20 minutit,” arvas Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet, “Ma arvan, et see on üks järjekordne samm sellel pikal teel, kus me tegelikult tagame selle, et lasnamäelastel on igasugused teenused ja võimalused kättesaadavad siinsamas.”

Marleen Lilledel on kioskid ka Viru tänaval. Juba esimesed nädalad Lasnamäel näitasid, siin tasub lilleäri ajada.

“Praegune olukord näitab, et kõik läheb väga-väga hästi, kinnitas Artur Adelevitš, “Öösel kusjuures on üllatavalt paremini vahepeal isegi kui päeval.”

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.