"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
Kaja kultuurikeskuse vaktsineerimiskeskus sulgeb septembri lõpus uksed (1)
30. august 2021
Lääne-Tallinna Keskhaigla paneb septembri lõpus kinni Kaja kultuurikeskuses asuva vaktsineerimiskeskuse. Foto: Ilja Matusihis

“Kuna Kaja kultuurikeskus soovib enda tavapärase tööga jätkata, siis oleme kokku leppinud, et vabastame nende ruumid septembri lõpus,” nentis Lääne-Tallinna Keskhaigla kommunikatsioonispetsialist Liisa Matteus.

Lääne-Tallinna Keskhaigla paneb septembri lõpus kinni Kaja kultuurikeskuses asuva vaktsineerimiskeskuse, kuna kultuurikeskus soovib jätkata oma tavapärase tööga, vahendab BNS.

Kaja kultuurikeskuses asuv vaktsineerimiskeskus töötab kuni 26. septembrini. “Pärast seda jätkame tööd Lääne-Tallinna Keskhaigla koosseisu kuuluva Mustamäe tervisekeskuse ruumides – seal lõpetame pooleliolevad vaktsineerimiskuurid ehk teeme 2. vaktsiinidoosid neile, kelle 2. doos jääb septembri lõppu või oktoobrisse,” ütles Liisa Matteus. “Esimesi vaktsiinidoose me praeguse seisuga seal teha ei plaani,” lisas ta.

Matteusi sõnul on Lääne-Tallinna Keskhaigla väga tänulik Kaja kultuurikeskusele ja Mustamäe linnaosa valitsusele, et on saanud vaktsineerimiseks kasutada mitme kuu vältel Kaja mugavaid ja avaraid ruume.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

tähelepanek
1. sept. 2021 15:13
Pildistatud luba küsimata.