"Tallinn tegigi minust selle inimese, kes ma praegu olen."

Laulja Ivo Linna
Tallinna valimiskomisjon võtab vastu volikogusse ja linnaosakogudesse kandideerijate dokumente (0)
30. august 2021
Foto: Scanpix

„Tallinna linnavolikogusse võivad seaduse järgi kandideerida hääleõiguslikud Eesti kodanikud ja teiste Euroopa Liidu riikide kodanikud, kes on 12. septembriks saanud 18-aastaseks ja kelle püsiv elukoht oli hiljemalt tänavu 1. augustil Tallinnas,“ selgitas Tallinna valimiskomisjoni esimees, linnasekretär Priit Lello.

„Linnaosakogusse kandideerimiseks peab kandidaadi elukoht olema aga selles linnaosas, kus ta kandideerib volikogusse ning lisaks tuleb kandidaadil esitada sooviavaldus linnaosakogu töös osalemiseks,“ lisas Lello.

Tallinna valimiskomisjon võtab 2. septembrini vastu valimisliitude registreerimise teatiseid ja 7. septembrini linnavolikogusse ja linnaosakogudesse kandideerida soovijate avaldusi.

Volikogu ja linnaosakogu kandideerimisdokumente saab esitada elektrooniliselt aadressile val@tallinnlv.ee või paberkandjal Tallinna linnavalitsuse majja Vabaduse väljak 7 (tuba 415).

Valimiskomisjoni tööaeg on 6. septembrini tööpäevadel kell 9–12 ja kell 13–16. Kandidaatide registreerimiseks esitamise viimasel päeval, 7. septembril ja kandideerimisdokumentides võimalike vigade parandamise viimasel päeval, 9. septembril on valimiskomisjon avatud kell 9–12 ja kell 13–18.

Täpsustavate küsimustega saab valimiskomisjoni poole pöörduda e-posti aadressil val@tallinnlv.ee ja telefonidel 640 4497 või 640 4175.

Rohkem infot leiab veebilehelt www.tallinn.ee/est/valimised.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.