"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
Viimaseid päevi saab kandideerida Lasnamäe roheliseima rõdu tiitlile (0)
30. august 2021
Foto: Lasnamäe LOV

„Kaunistatud ja haljastatud rõdud toovad looduse inimestele lähemale ning seeläbi annavad nad oma panuse Tallinna kui rohelise linna arengusse,“ ütles linnaosa vanem Vladimir Svet. 

„Tänavu on roheliseima rõdu konkursile laekunud juba töid põnevate lahendustega rõdudest, kuid veel nädala jooksul saavad lasnamäelased edastada oma haljastatud rõdude pilte. Konkursitöödest valmiv näitus pakub kindlasti inspiratsiooni ka teistele ning innustab inimesi aina rohkem oma kodukanti rohelust lisama,“ lisas Svet. 

Juba teist aastat järjest korraldab Lasnamäe Linnaosa Valitsus konkurssi, mille käigus valitakse välja ilusaimad lillede ja haljastusega kaunistatud Lasnamäe korterite rõdud. Kaunimatest rõdudest valmib ka fotonäitus, mida saab silmitseda Tähesaju Hortese aianduspoes.

Konkursil osalemiseks tuleb hiljemalt 6. septembriks saata pilt oma kaunistatud rõdust e-posti aadressile lasnamae@tallinnlv.ee, lisades oma nime, aadressi ja telefoninumbri. Kaunimad rõdud ja lodžad valib välja ala asjatundjatest koosnev žürii. Parimate rõdude autorid saavad auhinnaks Aianduskeskuse Hortese kinkekaarte. 

Auhinnatseremoonia ja konkursi käigus välja sõelutud fotode näituse avamine toimub 15. septembril Lasnamäe Hortese poe klaaspaviljonis. 

Eelmise aasta võidutöödega saab tutvuda Lasnamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki lehel. Inspiratsiooni ammutamiseks tulevad kasuks ka aiandusspetsialisti soovitused

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.