"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Saadaval Pfizeri, Moderna ja Jansseni vaktsiinid Tallinki laevade Star ja Megastar pardal saab alates reedest kaitsesüsti teha (0)
31. august 2021
Tallink Star. Foto: Scanpix

Alates reedest, 3. septembrist, kuni pühapäevani, 12. septembrini, on Tallinki Tallinna-Helsingi liinil sõitvatel süstiklaevade Star ja Megastar pardal taas võimalik soovijatel end lasta vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Vaktsineerimisel kasutatakse seekord Pfizeri, Moderna ja Jansseni vaktsiine. 

3.-12. septembrini toimuvatel süstiklaevade Star ja Megastar väljumistel viivad vaktsineerimist läbi tervishoiuteenuseid pakkuva ettevõtte Eldred OÜ kvalifitseeritud tervishoiutöötajad. Vaktsineerimine toimub kahedoosiliste Pfizer ja Moderna vaktsiinidega, mis tähendab, et vaktsineerima oodatud muuhulgas ka kõik need, kel on saamata teine doos või ka pered, kellel on soov lasta vaktsineerida oma nooremaid pereliikmeid alates 12. eluaastast. Lisaks saavad täiskasvanud lasta end vaktsineerida ka ühedoosilise Jansseni vaktsiiniga. Vaktsineerimine toimub antud perioodil igapäevaselt vastavalt kõikidele riiklikult kehtestatud nõuetele laevade Star ja Megastar järgmistel väljumistel:

MEGASTAR

Tallinn-Helsingi 07:30
Helsingi-Tallinn 10:30
Tallinn-Helsingi 13:30
Helsingi-Tallinn 16:30
Tallinn-Helsingi 19:30
Helsingi-Tallinn 22:30

STAR

Tallinn-Helsingi 10:30
Helsingi-Tallinn 13:30
Tallinn-Helsingi 16:30
Helsingi-Tallinn 19:30

Tasuta vaktsineerimisteenust pakutakse vaid Eesti Vabariigi kodanikele ja residentidele. Vaktsineerimiseks saab aja ette broneerida Tallinki kodulehel, aadressil: www.tallink.ee/vaktsineeri Laevasõidu ajal saab vabade aegade olemasolu korral end vaktsineerida lasta ka eelnevalt registreerimata.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.