"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
Tallinna finantsdirektori ülesandeid täidab Katrin Kendra asemel alates kolmapäevast Silver Tamm (0)
31. august 2021
Tallinna endine finantsdirektor Katrin Kendra. Foto: Mats Õun

“Uue finantsdirektori leidmiseks ei ole veel konkursi välja kuulutatud,” ütles linna personalidirektori Vilve Raik. Silver Tamm täidab linna finantsdirektori ülesandeid kuni uue finantsdirektori ametisse nimetamiseni.

Alates kolmapäevast täidab Tallinna finantsdirektori ülesandeid linnakassa osakonna juhataja Silver Tamm, kes on ka varasemalt lahkuvat finantsdirektorit Katrin Kendrat asendanud, vahendab BNS.

Tallinna linna finantsdirektor Katrin Kendra lahkus ametist omal soovil käesoleva nädala teisipäeval. Kendra on Tallinna finantsteenistuses töötanud 20 aastat, nendest viimased 15 aastat finantsdirektorina.

Katrin Kendrale on 2012. aastal omistatud ka  linna teenetemärk, tunnustades teda märkimisväärse panuse eest Tallinna linna finantstõhususe tagamisel ja tulemusliku töö eest linna finantshalduse korrastamisel. Tallinna linna kõrgetasemelist finantshalduse korraldust on korduvalt ära märkinud ka nii linna audiitorid kui reitinguagentuurid.

Katrin Kendra saab lahkumisel hüvitist kuue kuupalga ulatuses. Tallinna finantsdirektori ametikoha täitmiseks korraldatakse avalik konkurss.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.