"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Tallinna ühissõidukid lähevad üle talvistele sõiduplaanidele (0)
31. august 2021
Foto: Mats Õun

Tallinna ühistransport läheb alates 1. septembrist üle talvisele töökorraldusele, mistõttu muutuvad paljude bussiliinide ning kõigi trammi- ja trollibussiliinide sõiduplaanid. Liinile tulevad taas ka koolibussid.

Bussiliinidele nr 9 ja 13 lisandub Kadaka teel Akadeemia tee ja Ehitajate tee vahel uus bussipeatus Pilvetee.

Bussiliin nr 63 rakendatakse tööle ka pühapäeviti.

Bussiliinidele nr 4, 20, 20A, 21, 21B, 37, 41, 41B, 49 ja 57 lisatakse täiendavaid väljumisi intervalli vähendamiseks.

Sõiduplaanidega, sealhulgas liinide liikumisteede ja peatustega, on võimalik tutvuda Tallinna linna veebilehel: transport.tallinn.ee.

Seoses algava kooliaastaga teenindavad õpilasi alates 1. septembrist koolibussid liinidel Viimsi keskus – Balti jaam, Tammneeme – Balti jaam ning Tiskre – Balti jaam. Koolibussiliinide liikumisteedes ja sõiduplaanides muudatusi ei esine. Kogu info koolibusside kohta (sh sõiduplaanid) on leitav: www.tallinn.ee/est/koolibuss.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.